Minimalismus v novém, oblém provedení
Postel s jednoduchým, elegantním a lehkým tvarem, která vás uspí. Postel, která vám umožní vytvářet univerzální a nadčasové styly. Čistá forma, oblé tvary a opticky lehká skříň s jemnými kovovými nožičkami – to je „klasický“ kus nábytku, který si najde své místo v každé „společnosti“. Pozor! Samomontážní postel; obsahuje čelo postele, rám s žebříkem, nohy a všechny potřebné prvky pro montáž. Postel se prodává bez matrace.
Rám je součástí postele. . Je na dřevěném rámu. Skládá se ze dvou na sebe nad sebou umístěných prvků. Šířka lamely: 5 cm, roztování: 4,5 cm. Pružné příčky jsou vyrobeny z překližky, profilovány za tepla a vloženy do plastových sáčků.
Prezentovaný kus nábytku na hlavním obrázku je vyroben v ilustrativní látce - kvůli rozdílům v zobrazení barev na různých obrazovkách a profesionálnímu osvětlení během focení doporučujeme objednat bezplatný vzorník, abyste si vybrali správnou látku a odstín.
Postel Minima 140x200
Postel Minima, navržená Five Cell architects.
Rozměry [cm]
| Celková šířka | 153 cm |
| Celková výška | 109 cm |
| Celková hloubka | 219 cm |
| Šířka šuplíku | 140 cm |
| Výška sedáku | 29 cm |
| Výška nožek | 13 cm |
| Rozměry se mohou lišit o +/- 2cm | |
Detaily provedení
| Konstrukce | Dřevěná |
| Boční strany rámu nohou | Bukové |
| Polstrování | Vysokoelastická HR pěna |
| Složení tkaniny | Zobrazit složení |
| Odolnost vůči oděru | 30 000 – 120 000 cyklů martindale |
| Odstraňování nečistot | Stáhnout průvodce |
Doplňující údaje
| Balení | Ekologické, opakovaně použitelné |
| Návod k sestavení | Není nutná žádná montáž. Pro správné přišroubování nohou je potřeba nábytek zvednout asi 5 cm od podlahy |
| Údržba | Stáhnout průvodce |
| Další funkce | Žádné |




Skvělý přístup ke klientovi na každém stupni nákupního procesu - konkrétně, efektivně, včas a sympaticky. Rohovou sedačku jsem objednal na základě fotografií a popisu a nebyl jsem zklamán! Spolehlivá firma
Velký výběr produktů, samotný nákup proběhl snadno, vše je dobře popsáno. Samotná pohovka je velmi pohodlná a solidně vyrobena.
Objednávka proběhla hladce, dodávka bez problémů. Pohovka vypadá skvěle a je velmi pohodlná. Doporučuji.
Srdně doporučuji, kvalita rohové sedačky je velmi vysoká, nábytek je krásný a objednávka byla splněna před stanoveným termínem.
Velký výběr produktů, samotný nákup proběhl snadno, vše je dobře popsáno. Samotná pohovka je velmi pohodlná a solidně vyrobena.













