4-místné pohovky

4-místná pohovka Lobelior 4-místná pohovka Lobelior
Dodavatel: Scandicsofa
Cena: 39 099,00 Kč
zobrazit více
  • novinka

4-místné pohovky nabízí neomezené pohodlí

Velké a pohodlné 4-místné pohovky, na kterých se můžete pohodlně natáhnout, jsou ideálním řešením pro obývací místnosti s dostatkem prostoru. 4-místné pohovky vybízejí k trávení volného času ve větší společnosti a klíčem k jejich úspěchu je jejich velikost. Díky tomu si členové rodiny nebo hosté už nikdy nebudou stěžovat na nedostatek místa.

4-místné pohovky poskytují nejen pohodlí pro relaxaci, ale také zaujmou svým nadčasovým designem a funkčností. 4-místné pohovky ScandicSofa navzdory svým rozměrům překvapí svým lehkým tvarem a konstrukcí, díky nimž svou přítomností interiér nezahltí. Dobře navržené 4-místné pohovky by měly mít pohodlný sedák, ergonomické područky a další polštáře, které zvyšují pohodlí při sezení. 4-místné pohovky musí být navíc odolné vůči zatížení, protože jejich úkolem je zvládnout váhu většího počtu osob. Proto mají 4-místné pohovky ScandicSofa stabilní a robustní konstrukci a jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů. Díky tomu jsou 4-místné pohovky vysoce odolné proti opotřebení a budou sloužit po mnoho let.

4-místné pohovky jsou stylovým nábytkem do obývacího pokoje, který se bude dobře hodit všude, kde se schází mnoho lidí. Ať už hledáte řešení pro velký obývací pokoj nebo kancelář, 4-místné pohovky z kolekce ScandicSofa vám poskytnou pohodlí a komfort.

4-místné rozkládací pohovky – jaké jsou jejich výhody?

Ačkoli jsou rozkládací 4-místné pohovky velké, z hlediska funkčnosti jsou prakticky stejné jako menší nábytek pro volný čas. Nejčastějším řešením u 4-místných rozkládacích pohovek je funkce spaní a doplňkový úložní prostor na uskladnění věcí. Díky tomu mohou 4-místné rozkládací pohovky využít prostor prakticky, aby usnadnil každodenní používání.

Výhodou rozkládacího lůžka u 4-místných rozkládacích pohovek je poskytnutí pohodlného místa na spaní pro více osob. Na rozkládací 4-místné pohovky, které mohou sloužit jako další lůžko, se díky svým velkým rozměrům vejdou až 3 osoby, což je odlišuje od jiného nábytku tohoto typu. 4-místné rozkládací pohovky mohou být vybaveny také úložným prostorem na ložní prádlo. Další úložný prostor pro věci ve 4-místných rozkládacích pohovkách je nejen skvělým řešením pro uložení peřin a polštářů, ale také způsobem, jak ušetřit místo v obývacím pokoji. Interiér tak nebude zahlcen nadbytkem předmětů.

4-místné rozkládací pohovky by kromě toho, že se na ně vejde mnoho lidí, měly být především pohodlné, funkční a měly by mít promyšlený design. Spojení tak velkého kusu nábytku s praktickými vlastnostmi vyžaduje od designérů velkou zručnost. Proto se vyplatí věnovat pozornost tomu, aby rozkládací 4-místné pohovky nezatěžovaly interiér svými rozměry a zároveň měly pevnou konstrukci a kvalitní zpracování.

4-místné pohovky s rozkládacím lůžkem – kam se vejdou?

Pokud máte prostorný obývací pokoj a potřebujete další místo na spaní pro sebe nebo své hosty, bude pro vás nejlepší volbou 4-místná pohovka s rozkládacím lůžkem. Díky praktickým řešením použitým v rozkládacích pohovkách můžete snadno vytvořit pohodlné místo, které bude stejně pohodlné jako postel. Velké rozměry 4-místných rozkládacích pohovek na spaní navíc usnadní pohodlné přenocování většího počtu osob. 4-místné pohovky s funkcí lůžka lze vybavit také prostorem na lůžkoviny, který pomůže ušetřit prostor v místnosti
Shop je v režimu náhledu
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium