PŘÍRODNÍ MATERIÁLY

Krásné barvy a bohatá paleta odstínů dokáže uspokojit vkus každého zákazníka. Tlumené barvy doplní kompozici jemných a teplých interiérů. Syté barvy doporučujeme klientům, kteří se nebojí zajímavých řešení a originálních projektů. Naše nabídka zahrnuje především látky z přírodních materiálů jako je len a bavlna, přičemž na přání našich zákazníků vyrábíme nábytek i se syntetickými látkami EasyClean.

PŘÍRODNÍ MATERIÁLY
Bukové dřevo z Rakouska

Bukové dřevo z Rakouska

Rámy našeho nábytku jsou vyrobeny z nejkvalitnějšího bukového dřeva. Získáváme je speciálně z Rakouska z trvale udržitelných lesů, ve kterých probíhá odpovědné lesní hospodářství. Naše dřevo je nejen velmi odolné, také má certifikát FSC. Pro výrobu našeho nábytku nepoužíváme dřevotřískové desky, pouze masivní dřevo.

Z úcty k přírodě je náš nábytek pojmenován po květinách ve švédštině

Seznamte se s našimi zaměstnanci

Nábytek ScandicSofa se vyrábí v naší místní továrně v Kostrzynu Wielkopolském. Úspěch značky by nebyl možný bez nasazení a nadšení našich spolehlivých zaměstnanců. Seznamte se s některými z nich.

Barbora střihačka Je s námi od samého začátku. Dbá na to, aby potahy našeho nábytku byly té nejvyšší kvality.
Martin realizátor Navrhuje a realizuje náš nábytek. Bez něj by nevznikl ikonický Klematisar ani většina našeho nábytku.
Artur čalouník Jeden z našich nejtalentovanějších čalouníků. Díky jeho práci neztrácí náš nábytek na eleganci ani po letech používání.

Objednejte si
vzorník látek zdarma

Zavolejte poradci

"

Shop je v režimu náhledu
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium