Materiály vhodné k domácím mazlíčkům

Díky našim materiálům je udržování nábytku v čistotě snadnější.

SNADNÉ ČIŠTĚNÍ

Vlákna látky jsou již ve výrobě pokryta speciální úpravou, díky které pomocí hadříku a vody snadno odstraníte skvrny po zvířatech.

JEDNODUCHÉ ODSTRANĚNÍ CHLUPŮ

Povrch vybraných látek je zcela hladký, takže chlupy lze snadno odstranit vysavačem, válečkem na oblečení nebo vlhkým hadříkem.

ODOLNÝ PROTI POŠKRÁBÁNÍ

Látky, které doporučujeme pokud máte domácí mazlíčky, se vyznačují především vyšší odolností proti poškrábání a znečištění.

ODOLNOST PROTI VLHKOSTI

Speciální povrchová úprava zvyšuje odolnost proti vlhkosti a chrání proti pohlcování nepříjemných pachů spojených s vaším domácím mazlíčkem.

Snadná péče

Pokud vlastníte psa nebo kočku, je pro vás otázka snadného čištění nábytku jistě důležitá. Naše materiály vhodné k domácím mazlíčkům se snadno čistí vodou a mají zvýšenou odolnost proti vytahování nití drápky.

Materiály vhodné k domácím mazlíčkům mají jemnou vazbu a hladký povrch, takže chlupy neulpívají v látce a lze je snadno odstranit válečkem nebo vlhkým hadříkem.

Odolnost proti poškrábání

Odolnost proti poškrábání

Už při výběru pohovky můžete minimalizovat riziko možného poškrábání a poškození pobíhající kočkou nebo protahujícím se psem.

V nezávislém výzkumném středisku byly naše látky testovány pomocí kuliček s hroty, které mají na čalounění podobný účinek jako kočičí drápy. Tím se testuje snadnost zatahování nití - skóre 1 znamená více poškození a 5 bez viditelného poškození. Kolekce látek Napoli, Tierra, Vocal a Vera prošly testem na 5! Ostatní omyvatelné tkaniny lze snadno čistit vodou a mají povrchovou úpravu, která zvyšuje odolnost proti absorpci tekutin.

SNADNO OMYVATELNÉ MATERIÁLY
Braveheart
Udržení trvanlivosti nábytku

4 jednoduchá pravidla

  • Naučte svého mazlíčka slušnému chováníInvestujte do speciálního pelíšku pro domácí zvířata a do škrabadla pro kočky a naučte je používat tato místa, odměňujte dobré chování pamlsky; nikdy zvířeti nedovolujte škrábat nábytek.
  • Nekrmte zvířata na gaučiAbyste předešli špatným návykům vašeho miláčka co se týče nošení a pojídání jídla na nábytku, vymezte mu k tomu v domě vhodné místo.
  • Dbejte na hygienu zvířatSnažte se je pravidelně kartáčovat a zastřihávat jim drápky, snížíte tím množství chlupů v celém domě a omezíte škrábance na nábytku.
  • Potahy nedrhněteLátky doporučujeme čistit po směru vlasu, bez použití silných čisticích prostředků. Zvířecí chlupy lze odstranit válečkem na oblečení nebo mírně navlhčeným hadříkem.
Shop je v režimu náhledu
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium