Doprava na zadanou adresu
Doprava na zadanou adresu

Objednané zboží je doručováno speciálním nákladním autem vybaveným veškerými zabezpečovacími prostředky, jako jsou upínací popruhy a protiskluzová podlaha, které zabraňují poškození nábytku během dopravy.

Dvoučlenná posádka
Dvoučlenná posádka

Ke každé objednávce přidělujeme dvoučlenný realizační tým složený z kvalifikovaných a zkušených zaměstnanců. Díky tomu zaručujeme správné provedení služby bez ohledu na rozměry zásilky.

Výnos do patra
Výnos do patra

Dvoučlenný tým zkušených zaměstnanců doručí váš nábytek na zadanou adresu s náležitou péčí, bez ohledu na patro a rozměry výrobku.

Platba na dobírku
Platba na dobírku

Služba platba na dobírku je pohodlný systém platby při převzetí zboží, který umožňuje zákazníkům zaplatit v okamžiku doručení zboží, což naši pracovníci potvrdí všemi potřebnými doklady o nákupu zboží.

Vybalení, montáž a umístění zboží
Vybalení, montáž a umístění zboží

Při dodání je každý kus nábytku pečlivě vybalen a předveden zákazníkovi, aby se potvrdila absence výrobních vad nebo poškození při přepravě a aby se potvrdila jeho shoda s objednávkou. Naši pracovníci rovněž smontují a rozestaví dodané zboží podle přání zákazníka na místě jím určeném, přičemž dbají na to, aby nebyly poškozeny stěny a podlahy.
Shop je v režimu náhledu
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium