Jak vznikla značka Scandic Sofa?

Před více než pěti lety jsme začali vyrábět nábytek pro britský a skandinávský trh. Sami jsme navrhovali a vyráběli skandinávský nábytek, který byl prodáván ve velkých nábytkových maloobchodních řetězcích. Díky tomu jsme získali zkušenosti a vytvořili jsme firmu, jíž nábytek se dostává k těm nejnáročnějším Zákazníkům. Dělali jsme to bohužel pod značkami našich zahraničních obchodních partnerů. Proto jsme se rozhodli to změnit!

Položili jsme si otázku, proč by se na český trh nemohlo dostat to, co umíme nejlépe – designový nábytek z látek a materiálů nejvyšší kvality za přijatelnou cenu? Nábytek je vyroben řemeslníky, kteří své zkušenosti získávají již dokonce několik desetiletí. Proto jsme se rozhodli vytvořit svou vlastní značku a nové návrhy, které vznikly z lásky k řemeslu a umění. Nás nábytek spojí skandinávský design s vizí našich designérů: jednoduchost vzoru vyjádřená také v přírodních látkách, kterých je na trhu stále méně. Otevřeli jsme obchod, ve kterém bude Zákazník moci najít moderní nábytek za velmi příznivé ceny.

Więcej

Náš nábytek

Nábytek je vyráběn v naší moderní továrně. K výrobě nábytku využíváme především práci našich rukou, proto je každý kus nábytku vyroben s péčí a smyslem pro každý detail. Zkušenosti našich zaměstnanců nám umožňují vytvářet funkční, elegantní a sofistikovaný nábytek v souladu se skandinávským designem.

Náš nábytek se vyrábí v místní továrně, ale styl k nám přišel ze Skandinávie. Mnozí si ji spojují s chladem a existuje důvod, proč se její obyvatelé obklopují nábytkem a doplňky, které do domu vnášejí teplo a útulnost. A takový je náš nábytek. Baví je forma, kvalita zpracování a především pohodlí. Přes dva tisíce spokojených zákazníků a průměrné hodnocení 4,8 z 5 jsou naší chloubou a motivací k dalšímu zlepšování. Děkuji.

Dominik a Petr

Kdo navrhuje náš nábytek?

Maciej Kurkowski, Mariola Kawa

Architekti, multidisciplinární tvůrci, majitelé designového studia Five Cell Architects, zabývající se interiérovým designem, užitnými předměty a vizuální identitou. Specializují se na tvorbu konceptů komerčních a bytových interiérů. Ve své tvorbě čerpají z různých designových stylů s citem pro detail, spojují tradici s moderností, hledají nadčasové formy, hrají si s parametrickým navrhováním.

ScandicSofa s nimi spojují společné hodnoty, a především láska k designu, cit pro přírodní materiály a úcta k řemeslné práci.

Więcej

Seznamte se s našimi zaměstnanci

Nábytek ScandicSofa se vyrábí v naší dílně. Úspěch značky by nebyl možný bez odhodlání a nadšení našich spolehlivých zaměstnanců. Seznamte se s některými z nich.

BarborastřihačkaJe s námi od začátku. Dbá na to, aby potahy našeho nábytku byly té nejvyšší kvality.
MartinrealizátorNavrhuje a realizuje náš nábytek. Bez něj by nevznikl ikonický Klematisar ani většina našeho nábytku.
ArturčalouníkJeden z našich nejtalentovanějších čalouníků. Díky jeho práci neztrácí náš nábytek na eleganci ani po letech používání.
Katkazákaznická podporaOdborník v oboru nábytku. Pomáhá a radí našim klientům.
Nataliaaccount managerRadí našim klientům a designérům. Kontroluje a kontroluje kvalitu nábytku před jeho odesláním.
MartalogistikaDbá na to, aby se nábytek k našim zákazníkům dostal vždy včas.

Seznamte se s naší továrnou

Nábytek ScandicSofa vzniká v naší manufaktuře. Výroba nábytku začíná v truhlářské dílně, prochází střižnou a šicí dílnou a konečnou podobu získává na čalounickém stole.

Objednejte si
vzorník látek zdarma

Zavolejte poradci

Shop je v režimu náhledu
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium