Blíž k přírodě

Spolupracujeme pouze s renomovanými výrobci látek z Itálie a Belgie. Dlouholeté zkušenosti našich partnerů se promítají do vysoké kvality a odolnosti použitých materiálů.

Naše nabídka zahrnuje především látky z přírodních vláken jako je len a bavlna. Na přání zákazníků také vyrábíme nábytek s vysoce kvalitními syntetickými látkami typu EasyClean, které se velmi snadno čistí.

Blíž k přírodě
Materiály vhodné k domácím mazlíčkům

Materiály vhodné k domácím mazlíčkům

Vlákna materiálu potažená speciální vrstvou odolají běžnému znečištění a velmi snadno se čistí. K dokonalé čistotě stačí papírová utěrka nebo houba mírně navlhčená vodou, kterou setřete případné skvrny.

Kromě toho, že se naše syntetické tkaniny snadno čistí, jsou příjemné na dotek a odolné vůči světlu a oděru. Jakmile se s nimi setkáte... zůstanete spolu roky.

Materiály se snadnou údržbou

Zajímá vás, jak chránit pohovku před psy? Nedá vám spát další skvrna od kávy na vašem oblíbeném křesle? Hledáte způsob, jak se zbavit všudypřítomných šmouh od pastelek a fixů vašich dětí? Oddechněte si a vyberte si jednu z našich prvotřídních syntetických tkanin EasyClean, které váš nábytek efektivně ochrání před skvrnami.

Materiály se snadnou údržbou
Nejvyšší kvalita

Nejvyšší kvalita

Do tvorby nábytku ScandicSofa vkládáme spoustu vášně a energie. Pečlivě vybíráme látky, které se po zakoupení stanou ozdobou a přítelem vašeho domova. Naše materiály odebíráme výhradně od renomovaných dodavatelů. Teprve po absolvování kontroly kvality putují do dílny opravdových nábytkářských mistrů.

Díky svým znalostem a nasazení, s využitím moderních nástrojů, získávají vámi oblíbené tvary. Objevíte preciznost, respekt k práci lidských rukou a originální design v tom nejlepším skandinávském stylu.

SNADNO OMYVATELNÉ MATERIÁLY
Braveheart
PŘÍRODNÍ MATERIÁLY
Samet
Shop je v režimu náhledu
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium