Kvalitní model pufu, který doplní vaši stylovou sedací soupravu
Podnožka Korneller spolu s křeslem z téže kolekce dodá vašemu interiéru příjemný ráz a bude jedinečnou ozdobou vašeho obývacího pokoje. Podnožka Korneller v sobě spojuje skvělý vizuální efekt klasického stylu skandinávského nábytku se zárukou plného pohodlí a dlouhé životnosti nábytku, což je zajištěno nejkvalitnějšími materiály používanými při výrobě podnožky – italskými látkami vyrobenými z přírodních vláken odolných vůči světlu a nejkvalitnějším bukovým dřevem. Krása ve stylu skandinávského nábytku, nadčasovost a jedinečný design podnožky Korneller jsou výsledkem ruční práce nejlepších řemeslníků, kteří ve své práci spojují funkční a tradiční řešení.
Prezentovaný kus nábytku na hlavním obrázku je vyroben v ilustrativní látce (Caleido Světlešedá) - kvůli rozdílům v zobrazení barev na různých obrazovkách a profesionálnímu osvětlení během focení doporučujeme objednat bezplatný vzorník, abyste si vybrali správnou látku a odstín. Vzhledem k použití kulatých nožek není prezentovaný výrobek určen k použití bez řádné ochrany na dřevěných podlahách, zvláště pak na smrkových a borových. Na žádost Zákazníka je možné nožky vyměnit za ploché.
Podnožka Korneller
Podnožka Korneller – nejlépe v sadě s křeslem z téže kolekce
Rozměry [cm]
| Celková šířka | 74 cm |
| Celková výška | 48 cm |
| Celková hloubka | 69 cm |
| Šířka sedáku | 74 cm |
| Výška sedáku | 48 cm |
| Hloubka sedáku | 69 cm |
| Rozměry se mohou lišit o +/- 2cm | |
Detaily provedení
| Konstrukce | Dřevěná |
| Boční strany rámu nohou | Bukové |
| Polstrování | Vysokoelastická HR pěna |
| Složení tkaniny | Zobrazit složení |
| Odolnost vůči oděru | 30 000 – 120 000 cyklů martindale |
| Odstraňování nečistot | Stáhnout průvodce |
Doplňující údaje
| Balení | Ekologické, opakovaně použitelné |
| Návod k sestavení | Není nutná žádná montáž. Pro správné přišroubování nohou je potřeba nábytek zvednout asi 5 cm od podlahy |
| Údržba | Stáhnout průvodce |
| Další funkce | Žádné |
| Poznámky | Zaoblené nožičky - v případě měkkých dřevěných podlah, doporučujeme objednání obřezaných nožiček. |




Postel je skvělá. Rychlé dodání, dobrý kontakt, možnost získání vzorků látek velmi pomáhá při výběru.
Objednávka proběhla hladce, dodávka bez problémů. Pohovka vypadá skvěle a je velmi pohodlná. Doporučuji.
Objednávka proběhla hladce, dodávka bez problémů. Pohovka vypadá skvěle a je velmi pohodlná. Doporučuji.
Skvělá firma! Realizace transakce proběhla v souladu s popisem v obchodních podmínkách. Na každém stupni od přijetí objednávky až po bezplatné dodání do bytu byla obsluha na nejvyšší úrovni, dodržený termín. A samotný nábytek - rohová sedačka je krásná a pečlivě vyrobená, skvělý samet. Bravo scandicsofa! Jsem zcela spokojena. Děkuji!
Velký výběr produktů, samotný nákup proběhl snadno, vše je dobře popsáno. Samotná pohovka je velmi pohodlná a solidně vyrobena.














