Praktický puf, který doplní váš interiér
Podnožka Klematisar je skvělým doplňkem této kolekce skandinávského nábytku. Rám a nožky jsou vyrobené z bukového dřeva – stejně jako dvoumístná pohovka a křeslo Klematisar. Podnožka Klematisar je podstata skandinávského designu, který kombinuje klasickou jednoduchost a funkčnost a dává skandinávskému nábytku nadčasové kouzlo a originalitu, díky čemuž bude určitě skvěle vypadat v každém obývacím pokoji nebo pokoji pro hosty a uchvátí všechny členy domácnosti a hosty. Ručně vyrobený pohodlný sedák s charakteristickým, elegantním a jemným prošíváním se určitě stane jedním z nejdůležitějších prvků každodenní relaxace a odpočinku. Pohodlně si položte nohy na taburetu a uživejte si ještě příjemnější relaxaci na pohovce nebo křesle. Právě proto podnožka Klematisar splní svou funkci nejlépe v soupravě s ostatním skandinávským nábytkem dostupným v našem internetovém obchodě – pohovkou nebo křeslem Klematisar. Vzhledem k individuálním potřebám a náročným vkusům našich zákazníků je podnožek a další nábytek k dispozici v mnoha různých barvách, díky nimž bude podnožek Klematisar dokonale ladit s atmosférou jakéhokoli interiéru a určitě uspokojí vkus i těch nejnáročnějších uživatelů.
Prezentovaný kus nábytku na hlavním obrázku je vyroben v ilustrativní látce (Deluxe Petrol) - kvůli rozdílům v zobrazení barev na různých obrazovkách a profesionálnímu osvětlení během focení doporučujeme objednat bezplatný vzorník, abyste si vybrali správnou látku a odstín. Vzhledem k použití kulatých nožek není prezentovaný výrobek určen k použití bez řádné ochrany na dřevěných podlahách, zvláště pak na smrkových a borových. Na žádost Zákazníka je možné nožky vyměnit za ploché.
Rozměry [cm]
| Celková šířka | 74 cm |
| Celková výška | 45 cm |
| Celková hloubka | 60 cm |
| Šířka sedáku | 74 cm |
| Výška sedáku | 45 cm |
| Hloubka sedáku | 60 cm |
| Rozměry se mohou lišit o +/- 2cm | |
Detaily provedení
| Konstrukce | Dřevěná |
| Boční strany rámu nohou | Bukové |
| Polstrování | Vysokoelastická HR pěna |
| Složení tkaniny | Zobrazit složení |
| Odolnost vůči oděru | 30 000 – 120 000 cyklů martindale |
| Odstraňování nečistot | Stáhnout průvodce |
Doplňující údaje
| Balení | Ekologické, opakovaně použitelné |
| Návod k sestavení | Není nutná žádná montáž. Pro správné přišroubování nohou je potřeba nábytek zvednout asi 5 cm od podlahy |
| Údržba | Stáhnout průvodce |
| Další funkce | Žádné |
| Poznámky | Zaoblené nožičky - v případě měkkých dřevěných podlah, doporučujeme objednání obřezaných nožiček. |




Skvělý přístup ke klientovi na každém stupni nákupního procesu - konkrétně, efektivně, včas a sympaticky. Rohovou sedačku jsem objednal na základě fotografií a popisu a nebyl jsem zklamán! Spolehlivá firma
Velký výběr produktů, samotný nákup proběhl snadno, vše je dobře popsáno. Samotná pohovka je velmi pohodlná a solidně vyrobena.
Objednávka proběhla hladce, dodávka bez problémů. Pohovka vypadá skvěle a je velmi pohodlná. Doporučuji.
Srdně doporučuji, kvalita rohové sedačky je velmi vysoká, nábytek je krásný a objednávka byla splněna před stanoveným termínem.
Velký výběr produktů, samotný nákup proběhl snadno, vše je dobře popsáno. Samotná pohovka je velmi pohodlná a solidně vyrobena.













