Stylová taburetka s lehkým tvarem
Tento nenápadný doplněk na konci dlouhých, těžkých dní vše mění. Taburetka Dal je kombinací masivního dřevěného rámu a lehkého polštáře. Nábytek skvěle doplní každý interiér. Skvěle se hodí do soupravy s křeslem ze stejné kolekce. Komfort používání zvyšuje potahová látka, kterou si můžete vybrat dle vlastní estetiky a preferencí.
Prezentovaný kus nábytku na hlavním obrázku je vyroben v ilustrativní látce (Angola 10) - kvůli rozdílům v zobrazení barev na různých obrazovkách a profesionálnímu osvětlení během focení doporučujeme objednat bezplatný vzorník, abyste si vybrali správnou látku a odstín. Vzhledem k použití kulatých nožek není prezentovaný výrobek určen k použití bez řádné ochrany na dřevěných podlahách, zvláště pak na smrkových a borových. Na žádost Zákazníka je možné nožky vyměnit za ploché.
Rozměry [cm]
| Celková šířka | 55 cm |
| Celková výška | 45 cm |
| Celková hloubka | 55 cm |
| Rozměry se mohou lišit o +/- 2cm | |
Detaily provedení
| Konstrukce | Dřevěná |
| Boční strany rámu nohou | Bukové |
| Polstrování | Vysokoelastická HR pěna |
| Složení tkaniny | Zobrazit složení |
| Odolnost vůči oděru | 30 000 – 120 000 cyklů martindale |
| Odstraňování nečistot | Stáhnout průvodce |
Doplňující údaje
| Balení | Ekologické, opakovaně použitelné |
| Návod k sestavení | Není nutná žádná montáž. Stačí přišroubovat nohy. |
| Údržba | Stáhnout průvodce |
| Další funkce | Žádné |




Postel je skvělá. Rychlé dodání, dobrý kontakt, možnost získání vzorků látek velmi pomáhá při výběru.
Všechno odpovídá popisu a mým očekáváním. Pohovka je nádherná, pohodlná a skvěle vypadá v mém obývacím pokoji. Je dobré si objednat předem bezplatné vzorky, které jsou rychle doručovány. Předtím jsem měla pohovku z obchodního řetězce a ve srovnání s ní je obrovský rozdíl, stojí za to investovat do něčeho lepšího, protože účinek je ohromný. Doufám, že mi bude sloužit mnoho let.
Objednaná postel je taková, jak jsem očekávala; firma je hodna doporučení, výrobky jsou nejvyšší kvality, profesionální obsluha, pomoc na fázi objednávky; vím, o čem mluvím, předtím jsem již objednala rohovou sedačku do obývacího pokoje a nábytek je skvělý.
Skvělá firma! Realizace transakce proběhla v souladu s popisem v obchodních podmínkách. Na každém stupni od přijetí objednávky až po bezplatné dodání do bytu byla obsluha na nejvyšší úrovni, dodržený termín. A samotný nábytek - rohová sedačka je krásná a pečlivě vyrobená, skvělý samet. Bravo scandicsofa! Jsem zcela spokojena. Děkuji!
Velmi doporučuji, pohovka byla solidně vyrobena s důrazem na detaily, použity byly vysoce kvalitní materiály, které zajišťují pohodlí a pohodlnost. Vypadá opravdu krásně a splňuje naše očekávání. Celý proces dodání proběhl profesionálně, v souladu s dohodnutým termínem. Jednoznačně stojí za to rozhodnout se o nákupu nábytku od scandicsofa a zajistit si vlastní neobvyklý design pro svůj interiér.













