Designové otočné křeslo, které spojuje pohodlí, prostor a funkčnost
Seznamte se s novým otočným křeslem s kovovou podnoží! Tvarovaný, měkký sedák zajišťuje výjimečné pohodlí i při dlouhodobém používání a široká forma nabízí dostatek prostoru k relaxaci. Díky funkci otáčení o 360° můžete snadno měnit polohu bez nutnosti vstávat – ideální řešení do obývacího pokoje, pracovny či relaxační zóny. Křeslo bylo navrženo s ohledem na současné interiéry – skvěle se hodí jak do moderních aranžmá, tak i do těch klasičtějších. Je to perfektní volba pro ty, kteří hledají nábytek, jenž je zároveň stylový i praktický.
Prezentovaný kus nábytku na hlavním obrázku je vyroben v ilustrativní látce (Angola 10) - kvůli rozdílům v zobrazení barev na různých obrazovkách a profesionálnímu osvětlení během focení doporučujeme objednat bezplatný vzorník, abyste si vybrali správnou látku a odstín. Vzhledem k použití kulatých nožek není prezentovaný výrobek určen k použití bez řádné ochrany na dřevěných podlahách, zvláště pak na smrkových a borových. Na žádost Zákazníka je možné nožky vyměnit za ploché.
Otočné křeslo Hägg
Měkké, prostorné a mimořádně pohodlné. Díky plné volnosti pohybu a komfortnímu sedáku si odpočinete přesně tak, jak máte rádi!e
Rozměry [cm]
| Celková šířka | 77 cm |
| Celková výška | 87 cm |
| Celková hloubka | 90 cm |
| Výška podnože | 18 cm |
| Výška sedáku | 44 cm |
| Hloubka sedáku | 62 cm |
| Rozměry se mohou lišit o +/- 2cm | |
Detaily provedení
| Konstrukce | Dřevěná |
| Boční strany rámu nohou | Bukové |
| Polstrování | Vysokoelastická HR pěna |
| Složení tkaniny | Zobrazit složení |
| Odolnost vůči oděru | 30 000 – 120 000 cyklů martindale |
| Odstraňování nečistot | Stáhnout průvodce |
Doplňující údaje
| Balení | Ekologické, opakovaně použitelné |
| Návod k sestavení | Není nutná žádná montáž. Pro správné přišroubování nohou je potřeba nábytek zvednout asi 5 cm od podlahy |
| Údržba | Stáhnout průvodce |
| Další funkce | Žádné |
| Poznámky | Zaoblené nožičky - v případě měkkých dřevěných podlah, doporučujeme objednání obřezaných nožiček. |




Skvělý přístup ke klientovi na každém stupni nákupního procesu - konkrétně, efektivně, včas a sympaticky. Rohovou sedačku jsem objednal na základě fotografií a popisu a nebyl jsem zklamán! Spolehlivá firma
Velký výběr produktů, samotný nákup proběhl snadno, vše je dobře popsáno. Samotná pohovka je velmi pohodlná a solidně vyrobena.
Objednávka proběhla hladce, dodávka bez problémů. Pohovka vypadá skvěle a je velmi pohodlná. Doporučuji.
Srdně doporučuji, kvalita rohové sedačky je velmi vysoká, nábytek je krásný a objednávka byla splněna před stanoveným termínem.
Velký výběr produktů, samotný nákup proběhl snadno, vše je dobře popsáno. Samotná pohovka je velmi pohodlná a solidně vyrobena.













