Modulární rohová sedačka Växla
Växla je modulární rohová sedačka navržená s ohledem na malé prostory a maximální flexibilitu. Její kompaktní forma se skvěle hodí do bytů, kde záleží na každém centimetru, a přitom není prostor pro kompromisy v oblasti pohodlí a designu. Díky modulární konstrukci sami rozhodujete o tom, jak bude váš nábytek vypadat. Växla umožňuje snadno vytvořit rohovou sedačku, 3místnou nebo 2místnou pohovku, křeslo či pohodlnou lenošku. Vyměnitelné područky a intuitivní spojovací systém na „krokodýlky“ umožňují rychlou změnu uspořádání – bez nářadí a bez námahy. Je to nábytek, který se přizpůsobí vašemu životnímu stylu. Dnes kompaktní rohová sedačka do malého bytu, zítra rozšířená sedací souprava v novém uspořádání. Växla znamená svobodu, funkčnost a moderní skandinávský design v té nejlepší podobě.
Modulární rohová sedačka Växla
Malý prostor? Velké možnosti! Växla je kompaktní modulární rohová sedačka, která se mění spolu s vámi. Libovolně kombinujte moduly, vyměňujte područky a vytvářejte uspořádání přizpůsobené svým potřebám – od rohové sedačky přes pohovku až po křeslo nebo lenošku. Ideální do moderních malých bytů.
Rozměry [cm]
| Celková šířka | 212 cm |
| Celková výška | 90 cm |
| Celková hloubka | 108 cm |
| Výška sedáku | 43 cm |
| Hloubka lenošky | 160 cm |
| Plocha na spaní | 127 x 198 cm |
| Rozměry se mohou lišit o +/- 2cm | |
Detaily provedení
| Konstrukce | Dřevěná |
| Boční strany rámu nohou | Bukové |
| Polstrování | Vysokoelastická HR pěna |
| Složení tkaniny | Zobrazit složení |
| Odolnost vůči oděru | 30 000 – 120 000 cyklů martindale |
| Odstraňování nečistot | Stáhnout průvodce |
Doplňující údaje
| Balení | Ekologické, opakovaně použitelné |
| Návod k sestavení | Není nutná žádná montáž. Stačí přišroubovat nohy. |
| Údržba | Stáhnout průvodce |
| Další funkce | Žádné |




Postel je skvělá. Rychlé dodání, dobrý kontakt, možnost získání vzorků látek velmi pomáhá při výběru.
Objednávka proběhla hladce, dodávka bez problémů. Pohovka vypadá skvěle a je velmi pohodlná. Doporučuji.
Objednávka proběhla hladce, dodávka bez problémů. Pohovka vypadá skvěle a je velmi pohodlná. Doporučuji.
Skvělá firma! Realizace transakce proběhla v souladu s popisem v obchodních podmínkách. Na každém stupni od přijetí objednávky až po bezplatné dodání do bytu byla obsluha na nejvyšší úrovni, dodržený termín. A samotný nábytek - rohová sedačka je krásná a pečlivě vyrobená, skvělý samet. Bravo scandicsofa! Jsem zcela spokojena. Děkuji!
Velký výběr produktů, samotný nákup proběhl snadno, vše je dobře popsáno. Samotná pohovka je velmi pohodlná a solidně vyrobena.














