Postel Lilja
Kdo z nás v dětství nesnil o neobvyklé pohádkové posteli? Vytvořte v dětském pokoji jedinečnou atmosféru. Správně vybraná postel pro dítě poskytne vašemu dítěti dokonaly spánek. Postel Lilja zaručuje pohodlný a zdravý odpočinek. Pozoruhodná je neobvyklé čelo postele ve tvaru králičích uší. Dokonalá výška, perfektní profilování a měkká výplň jsou ozdobou postele a pohodlnou oporou zad. Pevná dřevěná konstrukce je vyrobena z nejkvalitnějšího certifikovaného bukového dřeva, což zaručuje stabilitu a trvanlivost nábytku a bezpečnost jeho používání. Postel Lilja je skvělou volbou pro vaše dítě. Pozor! Postel pro vlastní montáž; zahrnuje čelo postele, rám s roštem, nožky a všechny potřebné součásti pro montáž. Postel se prodává bez matrace.
A keret az ágy része.. Fa kereten van. Két, egymás fölé helyezett elemből áll. Lécszélesség: 5 cm, távolság: 4,5 cm. A rugalmas válaszfalak rétegelt lemezből készülnek, melegprofillal és műanyag zacskókba helyezve.
Prezentovaný kus nábytku na hlavním obrázku je vyroben v ilustrativní látce - kvůli rozdílům v zobrazení barev na různých obrazovkách a profesionálnímu osvětlení během focení doporučujeme objednat bezplatný vzorník, abyste si vybrali správnou látku a odstín. Vzhledem k použití kulatých nožek není prezentovaný výrobek určen k použití bez řádné ochrany na dřevěných podlahách, zvláště pak na smrkových a borových. Na žádost Zákazníka je možné nožky vyměnit za ploché.
Dětská postel Lilja (80x160) velurová
Krásná, pevná a neskutečně pohodlná postel Lilja.
To nejlepší pro Vaše dítě.
Snímky ukazují postel v látce Charles Mellow 30.
Rozměry [cm]
| Celková šířka | 105 cm |
| Celková výška | 160 cm |
| Celková délka | 180 cm |
| šírka matrace | 100 cm |
| Výška sedáku | 33 cm |
| Délka matrace | 10 cm |
| Rozměry matrace | 80 x 160 cm |
| Rozměry se mohou lišit o +/- 2cm | |
Detaily provedení
| Konstrukce | Dřevěná |
| Boční strany rámu nohou | Bukové |
| Polstrování | Vysokoelastická HR pěna |
| Složení tkaniny | Zobrazit složení |
| Odolnost vůči oděru | 30 000 – 120 000 cyklů martindale |
| Odstraňování nečistot | Stáhnout průvodce |
Detaily provedení
| Balení | Ekologické, opakovaně použitelné |
| Návod k sestavení | Roh je dodáván ve 2 baleních se šroubovacími nožičkami. Aby bylo možné správně zašroubovat nohy, měl by být nábytek zvednut asi 5 cm od podlahy. |
| Údržba | Stáhnout průvodce |
| Další funkce | Žádné |




Skvělý přístup ke klientovi na každém stupni nákupního procesu - konkrétně, efektivně, včas a sympaticky. Rohovou sedačku jsem objednal na základě fotografií a popisu a nebyl jsem zklamán! Spolehlivá firma
Velký výběr produktů, samotný nákup proběhl snadno, vše je dobře popsáno. Samotná pohovka je velmi pohodlná a solidně vyrobena.
Objednávka proběhla hladce, dodávka bez problémů. Pohovka vypadá skvěle a je velmi pohodlná. Doporučuji.
Srdně doporučuji, kvalita rohové sedačky je velmi vysoká, nábytek je krásný a objednávka byla splněna před stanoveným termínem.
Velký výběr produktů, samotný nákup proběhl snadno, vše je dobře popsáno. Samotná pohovka je velmi pohodlná a solidně vyrobena.













