Modulární pohovka, která poskytne maximální radost z používání
Modulární kolekce ALTO nabízí pohovky, které „plynou“ interiérem. Díky své charakteristické linii opěradla pohovka Alto odkazuje na tvar vlny – je měkká, pohodlná a přizpůsobí se každému prostoru. Moduly umožňují libovolnou konfiguraci a vytvářejí jemnou sochařskou formu. „Aalto“ znamená ve finštině vlna a nekonečné možnosti konfigurace pohovky připomínají tvary pobřežních linií finských jezer.
Charakteristické vlastnosti: • zaoblené tvary opěr, plynulé linie, lehkost • široká područka, která může sloužit jako police • nízký profil sezení, měkká, pohodlná a hluboká • neomezené možnosti konfigurace • skryté nožky a spoje. O konečné podobě rozhodujete vy! Rozšiřte svou konfiguraci přidáním dalších modulů z téže kolekce – kontaktujte nás pro individuálně navržené řešení.
Nábytek prezentovaný na hlavní fotografii je vyroben z ilustrační látky - vzhledem k rozdílům v barevném zobrazení na různých obrazovkách zařízení a profesionálnímu osvětlení během sezení doporučujeme nejprve objednat si vzorek látky zdarma, abyste vybrali vhodnou látku a odstín.
Alto Konfigurace III
Moderní čtyřdílná modulární pohovka Alto navržená architekty ze studia Five Cell.
Rozměry [cm]
| Celková šířka | 310 cm |
| Celková výška | 82 cm |
| Celková hloubka | 180 cm |
| Šířka sezení | 270 cm |
| Výška sezení | 40 cm |
| Rozměry se mohou lišit o +/- 2cm | |
Detaily provedení
| Konstrukce | Dřevěná |
| Boční strany rámu nohou | Bukový |
| Polstrování | Vysokoelastická HR pěna |
| Složení tkaniny | Zobrazit složení |
| Odolnost vůči oděru | 100.000 cyklů martindale |
| Odstraňování nečistot | Stáhnout průvodce |
Doplňující údaje
| Balení | Opětovně použitelné ekologické |
| Způsob montáže | Pohovka je dodávána ve 2 baleních s nožkami určenými k našroubování. |
| Údržba | Stáhnout průvodce |
| Dodatoční funkce | Žádné |



Skvělý přístup ke klientovi na každém stupni nákupního procesu - konkrétně, efektivně, včas a sympaticky. Rohovou sedačku jsem objednal na základě fotografií a popisu a nebyl jsem zklamán! Spolehlivá firma
Velký výběr produktů, samotný nákup proběhl snadno, vše je dobře popsáno. Samotná pohovka je velmi pohodlná a solidně vyrobena.
Objednávka proběhla hladce, dodávka bez problémů. Pohovka vypadá skvěle a je velmi pohodlná. Doporučuji.
Srdně doporučuji, kvalita rohové sedačky je velmi vysoká, nábytek je krásný a objednávka byla splněna před stanoveným termínem.
Velký výběr produktů, samotný nákup proběhl snadno, vše je dobře popsáno. Samotná pohovka je velmi pohodlná a solidně vyrobena.













