Elegantní 4-místná pohovka, která dodá prestiž větším obývacím pokojům a kancelářským prostorám
Ve ScandicSofa se staráme o pohodlí všech členů domácnosti. Pohovka Lobelior je skvělé řešení pro malou, střední a velkou rodinu. Tento nábytek byl navržen pro ty, kteří rádi tráví čas se svými blízkými. 4-místná pohovka splní požadavky všech členů rodiny. Velká, čtyřmístná pohovka musí být pohodlná a povzbuzovat k odpočinku. Proto při ruční výrobě naší pohovky Lobelior jsme použili nejlepší materiály. Prvotřídní bukové dřevo zajišťuje stabilitu a odolnost konstrukce. Jsme otevřeni návrhům, a proto si naši Zákazníci mohou vybrat barvu nožek a čalounění, aby pohovka co nejlépe ladila s vaším interiérem. Dlouhodobě spolupracujeme se spoléhlivými italskými výrobci látek odolných vůči odření a světlu. Pohovka Lobelior kombinuje nejlepší rysy skandinávského stylu: oddanost vysoce kvalitním materiálům, pozornost k detailům a krásný design, který se dobře přizpůsobuje interiérům v různých stylech. Je to ušlechtilá forma převzatá ze Skandinávie, díky které naše mimořádně velká pohovka vypadá tak jemně a stylově. Jednoduché a elegantní nožky jí dodávají lehkost a pečlivě zpracované měkké provedení polštářů a sedáku podporuje pohodlí.
Prezentovaný kus nábytku na hlavním obrázku je vyroben v ilustrativní látce (Caleido Antractitová) - kvůli rozdílům v zobrazení barev na různých obrazovkách a profesionálnímu osvětlení během focení doporučujeme objednat bezplatný vzorník, abyste si vybrali správnou látku a odstín. Vzhledem k použití kulatých nožek není prezentovaný výrobek určen k použití bez řádné ochrany na dřevěných podlahách, zvláště pak na smrkových a borových. Na žádost Zákazníka je možné nožky vyměnit za ploché.
4-místná pohovka Lobelior
4-místná pohovka Lobelior je ideální do velkých obývacích pokojů, ale také všude tam, kde milujete trávit čas s blízkými.
Rozměry [cm]
| Celková šířka | 300 cm |
| Celková výška | 92 cm |
| Celková hloubka | 93 cm |
| Šířka šuplíku | 278 cm |
| Výška sedáku | 48 cm |
| Hloubka sedáku | 62 cm |
| Rozměry se mohou lišit o +/- 2cm | |
Detaily provedení
| Konstrukce | Dřevěná |
| Boční strany rámu nohou | Bukové |
| Polstrování | Vysokoelastická HR pěna |
| Složení tkaniny | Zobrazit složení |
| Odolnost vůči oděru | 30 000 – 120 000 cyklů martindale |
| Odstraňování nečistot | Stáhnout průvodce |
Doplňující údaje
| Balení | Ekologické, opakovaně použitelné |
| Návod k sestavení | Není nutná žádná montáž. Pro správné přišroubování nohou je potřeba nábytek zvednout asi 5 cm od podlahy |
| Údržba | Stáhnout průvodce |
| Další funkce | Žádné |




Skvělý přístup ke klientovi na každém stupni nákupního procesu - konkrétně, efektivně, včas a sympaticky. Rohovou sedačku jsem objednal na základě fotografií a popisu a nebyl jsem zklamán! Spolehlivá firma
Velký výběr produktů, samotný nákup proběhl snadno, vše je dobře popsáno. Samotná pohovka je velmi pohodlná a solidně vyrobena.
Objednávka proběhla hladce, dodávka bez problémů. Pohovka vypadá skvěle a je velmi pohodlná. Doporučuji.
Srdně doporučuji, kvalita rohové sedačky je velmi vysoká, nábytek je krásný a objednávka byla splněna před stanoveným termínem.
Velký výběr produktů, samotný nákup proběhl snadno, vše je dobře popsáno. Samotná pohovka je velmi pohodlná a solidně vyrobena.














