ScS_miniatura_Janpol-julia.jpg

Pěnová matrace Julia - funkčnost a pohodlí v jednom

Tato matrace zaručuje dokonalou rovnováhu mezi tvrdostí a pohodlím. Toto je náš návrh pevnější a zároveň velmi pohodlné spací plochy. Jedná se o vysokou a stabilní matraci se zvýšenou tvrdostí na jedné straně. Vnitřek matrace Julia tvoří dokonale se doplňující pěny: vysoce elastické a termoelastické. Tato kombinace surovin zajišťuje vysoký komfort, ale také stabilní a pevnou oporu pro páteř. První pěna se vyznačuje vysokou elasticitou a elasticitou, poskytuje vynikající oporu vašemu tělu po celé délce bez ohledu na polohu, ve které spíte. Vysoce elastická pěna se výborně hodí jako správná vrstva při potřebě pevnější opory nebo jako výborný podklad pod termoelastickou pěnu, která reakcí na tělesné teplo zvyšuje svoji elasticitu. Jeho povrch pod vlivem tlaku a tepla nabude tvaru odpovídajícího obrysu vašeho těla a po odlehčení se materiál volně vrátí do původního tvaru. Výborně podpírá tělo, ale nijak ho nestlačuje, takže neblokuje průtok krve, čímž zajišťuje lepší prokrvení buněk těla. Tuto stránku doporučujeme lidem trpícím bolestmi zad a páteře, zejména v bederní části. Termoelastická pěna je odolná i vůči bakteriím, plísním, roztočům a jiným patogenním mikroorganismům, proto je výbornou volbou pro alergiky. Julia je matrace, která kombinuje stabilní oporu s pohodlným zabalením těla. Použití různých pěn vám umožní změnit tvrdost matrace během několika vteřin a přizpůsobit ji aktuálním potřebám vašeho těla.

Účel použití: tlumení bolestí páteře a končetin. Podle doporučení lékaře. Toto je zdravotnická pomůcka. Používejte jej podle návodu k použití nebo etikety.

Julia je rehabilitační matrace, prodává se se sníženou 8% sazbou DPH. Proto jej mohou užívat i lidé s onemocněními a bolestmi páteře.

Rehabilitační matrace Julia 160x200

Rehabilitační matrace vyrobená ze 2 druhů pěn. Použití: tlumení bolestí páteře a končetin.

Použít konfigurátor látek Použít konfigurátor látek
Rehabilitační matrace Julia 160x200
Vyberte variantu
Vyberte variantu
- + ks.
24 448 Kč 24448.00 CZK
Dostupnost: dostupné na objednávku,
Odesíláme během: 21-25 pracovních dnů
Objednejte si vzorník látek zdarma
Naši poradci zodpoví vaše dotazy Po - Pá:  09:00 - 12:00 a 13:00 - 17:00 +420 228 888 622

Rozměry a povrchová úprava

Rozměry [cm]

Celková šířka 160 cm
Celková výška 24 cm
Celková hloubka 200 cm
Rozměry se mohou lišit +/- 2cm

Technické údaje

Typ matrace Pěna, termoelastická
Tvrdost Středně tvrdý
Výška 24 cm
Garance 7 let
Výrobce Janpol

Doplňující údaje

Výplň Pěna
Balení Ploché, válcované. Doba bezpečného skladování matrací balených v rolích je 6 týdnů od data výroby.
Záruční list výrobce Získat záruku
Odstraňování nečistot Doporučuje se používat prostěradla a dodatečně chrániče/překryvy.
Vlastnosti Antibakteriální a antifungální: matrace se doporučuje pro alergiky.Prohlédněte si fotografie od našich zákazníků
V čem se lišíme?
Shop je v režimu náhledu
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium