ScS_miniatura_Janpol-cora.jpg

Pěnová-latexová matrace Cora - podstata pohodlí a odolnost

Kombinace až pěti vrstev složek zajišťuje nejvyšší komfort spánku a vyztužená pružina, která tvoří jádro matrace, zaručuje stabilitu a vysokou odolnost proti deformaci. Každý čtvereční metr matrace Cora má až 260 pružin uspořádaných v sedmi zónách tvrdosti. Umožňují stabilní bodovou oporu těla bez ohledu na polohu, ve které spíte. Dobře poslouží i tehdy, pokud se o matraci dělíte se svojí polovičkou. Pružiny eliminují vliv tzv. „mávání“, takže když se ve spánku otočíte, druhá osoba necítí vaše pohyby. Za zmínku také stojí, že modelem pružin použitých v matraci Cora je verze HARD, tedy pružiny se zvětšeným průměrem drátu. To znamená, že jsou pevnější a tvrdší než jejich standardní verze, což se přímo projevuje zvýšenou odolností a pocitem stability matrace. Kapesní pružiny vytvářejí pevný základ pro pěnu Energy Foam odolnou proti deformaci, která podporuje působení latexu, přizpůsobuje se tělu a zvyšuje výšku matrace. Latex, který cítíte těsně pod krytem, poskytuje tělu skvělou oporu, je jemný na dotek a jemný k pokožce. Je bezpečný i pro alergiky. Jeho povrch nepřitahuje ani neabsorbuje prach a blokuje vývoj škodlivých bakterií a plísní. Poskytuje také nejvyšší stupeň větrání. Speciální profilované kanály umožňují volné proudění vzduchu uvnitř vložky. Tato struktura nejen dokonale odvádí vlhkost zevnitř matrace, ale podporuje i proces dodávání kyslíku do vašeho těla. Účel použití: tlumení bolestí páteře a končetin, podle doporučení lékaře. Toto je zdravotnická pomůcka. Používejte jej podle návodu k použití nebo etikety. Základem a zároveň pevnější stranou matrace je červená hybridní pěna, která zajišťuje odolnost a stabilitu konstrukce. Má 7 různých zón tvrdosti, jejichž stupeň podpory je věnován konkrétním partiím vašeho těla. Speciálně navržené řezy umožňují optimální podporu páteře v každé poloze spánku. Usnadňují také proudění vzduchu, což se promítá do udržování správné spánkové hygieny. Pěna nepřenáší vibrace, proto vám garantujeme, že během spánku nebudete cítit pohyby vašeho partnera

Cora je rehabilitační matrace, prodává se se sníženou 8% sazbou DPH. Proto jej mohou užívat i lidé s onemocněními a bolestmi páteře.

Rehabilitační matrace Cora 160x200

Rehabilitační pěno-latexová matrace střední tvrdosti. Použití: tlumení bolestí páteře a končetin.

Použít konfigurátor látek Použít konfigurátor látek
Rehabilitační matrace Cora 160x200
Vyberte variantu
Vyberte variantu
- + ks.
20 433 Kč 20433.00 CZK
Dostupnost: dostupné na objednávku,
Odesíláme během: 21-25 pracovních dnů
Objednejte si vzorník látek zdarma
Naši poradci zodpoví vaše dotazy Po - Pá:  09:00 - 12:00 a 13:00 - 17:00 +420 228 888 622

Rozměry a povrchová úprava

Rozměry [cm]

Celková šířka 160 cm
Celková výška 22 cm
Celková hloubka 200 cm
Rozměry se mohou lišit +/- 2cm

Technické údaje

Typ matrace Kapsa, pěna, late
Tvrdost
Středně tvrdý
Výška 22 cm
Ochranný potah
Puroactive
Garance 7 let
Výrobce Janpol

Doplňující údaje

Výplň
Latexová pěna
Balení Ploché, válcované. Bezpečná doba skladování matrací balených ve válcované formě je 6 týdnů od data jejich výroby.
Záruční list výrobce Získat záruku
Odstraňování nečistot
Doporučuje se používat listy a navíc chrániče / podložky.
Vlastnosti Antibakteriální a antifungální: matrace se doporučuje pro alergiky. Bude fungovat i pro páry, seniory a lidi s problémy pohybového aparátu.
V čem se lišíme?
Shop je v režimu náhledu
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium