Pohodlná pěnová matrace pro lepší komfort spánku
Červený mramor je gelová pěna s nebývalým počtem buněk, které zaručují vynikající proudění vzduchu a tvárnost matrace. Díky těmto vlastnostem se pěna dokonale přizpůsobí tělu, vytvaruje se podle jeho kontur a matrace zůstává po celou noc chladná a udržuje optimální teplotu spánku. Termoelastická pěna, která se nachází v samém středu, umožňuje rovnoměrné rozložení tlaku těla na matraci. Dokonale spolupracuje s vnějšími pěnami a správně vyplňuje každý volný prostor pod vaším tělem. Pěna má zdraví podporující a relaxační vlastnosti, nevyvíjí tlak na krevní cévy a zlepšuje krevní oběh. To umožňuje účinný přísun živin nezbytných pro regeneraci všech měkkých tkání v těle. Když se na matraci otočíte, pěna plynule mění podpěrné body a zajišťuje zdravé postavení páteře bez ohledu na to, v jaké poloze spíte.
Červená hybridní pěna je základem a zároveň silnější stranou matrace, zajišťuje trvanlivost a stabilitu konstrukce. Má 7 zón různé tvrdosti, jejichž stupeň podpory je určen pro konkrétní části těla. Speciálně vyvinuté zářezy umožňují optimální oporu páteře v jakékoli poloze při spánku. Usnadňují také proudění vzduchu, což se promítá do správné hygieny spánku. Pěna nepřenáší vibrace, takže garantujeme, že během spánku nebudete cítit pohyby svého partnera.
Matrace Pola je vynikajícím řešením pro páry.
Rozměry [cm]
| Celková šířka | 200 cm |
| Celková výška | 21,5 cm |
| Celková hloubka | 200 cm |
| Rozměry se mohou lišit +/- 2cm | |
Technické údaje
| Typ matrace | Pěna, termoelastická |
| Tvrdost | Středně tvrdý |
| Výška | 21,5 cm |
| Garance | 10 let |
| Výrobce | Janpol |
Doplňující údaje
| Výplň | Pěna |
| Balení | Ploché, válcované. Doba bezpečného skladování matrací balených v rolích je 6 týdnů od data výroby. |
| Záruční list výrobce | Získat záruku |
| Odstraňování nečistot | Doporučuje se používat prostěradla a dodatečně chrániče/překryvy. |
| Vlastnosti | Gelová pěna vyrobená exkluzivně pro firmu Janpol, tvrdá matrace H4. |













